Цього тижня ми взяли участь у конференції «Громадянське суспільство, цифровий сторітелінг та єврейська історія ХХ століття в Україні», а також провели екскурсію місцями історичної спадщини Рогатина для бл. 25 освітян з України, Молдови, Німеччини і Польщі. Організована ця триденна конференція організацією «Центропа» з Відня у рамках їх освітньої програми «Trans.History» для вчителів і громадських активістів з України і Молдови, у…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2018/04/180404_xhist_07_hdr.jpg)