Добрий день рогатинцям з Праги! Колега-дослідник і наш любий друг Едгар Гаустер вчора ввечері запропонував неймовірну ідею, з якою я хотіла б поділитися з групою. Як ви, мабуть, уже всі знаєте, у Європі та Америці існує ідея міст-побратимів. Детальніше про суть і основоположну філософію цього явища можна прочитати у Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/Міста-побратими Справа у тім, що у Рогатина, виявляється, також є…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2013/10/vs_krapkowice_jewish_cem_1s_fi.jpg)