Цього тижня ми з Марлою разом з друзями і колегами вийшли на чергову триденну волонтерську акцію, щоб прибрати і розчистити єврейські кладовища в Рогатині, організовану нашим ГО «Єврейська спадщина Рогатина». На основі попередньо зробленої роботи і завдяки мізкам і м’язам багатьох неймовірних американських та українських волонтерів, разом ми зробили більше, ніж сподівалися на початку, а також у процесі непогано провели…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2019/08/190810_02_hdr-1024x293.jpg)