У листопаді минулого року в супроводі Софії Дяк, Андрія Боярова та Таріка Сиріла Амара, Джей і я відвідали Рогатин разом із гідом і нашим другом Алексом Ден (Алекс Денисенко) та рабином Колесником із сусіднього Івано-Франківська. Однією із цілей візиту було вивчити нещодавню знахідку десятків єврейських надгробків із двору у Рогатині, який під час війни використовувався в якості тимчасової штаб-квартири гестапо,…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2015/05/ad_DSC02555s_fi.jpg)