Ми з Марлою хотіли б повідомити Вас про початки нового проєкту, який, як ми сподіваємось, зрештою забезпечить посилений та стійкий захист і вшанування єврейських масових поховань у Рогатині, а також допоможе розвинути й поширити освітні матеріяли, пов’язані з темою Голокосту, для вчителів й учнів у Рогатині та Україні. Це офіційний трирічний спільний проєкт за участю десятків міст та сіл України.…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2012/07/210718_news_cm_12_hdr_a-1024x323.jpg)