Ми з Джеєм знову не змогли бути особисто присутніми цього року перед меморіялом на північному масовому похованні на місці водоканалу у Рогатині, щоб згадати понад 3000 єврейських жертв остаточної ліквідації Рогатинського єврейського ґетто часів війни у червні 1943 р. Замість нас та від імені єврейських нащадків сьогодні був присутній член команди “Єврейської спадщини Рогатина” та наш дорогий друг Василь Юзишин,…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2021/06/210606_news_nmg_mem_01_hdr-1024x393.jpg)