Минулого 20 березня, 2020 р. ми з Джеєм стояли перед меморіялом , присвяченому понад 3000 єврейським жертвам Рогатина, страчених цієї дати 1942 р. Цього року ми не змогли вчинити так само через COVID-19, але завдяки любому другові та члену команди “Єврейської спадщини Рогатина” Василю Юзишину зруйновану єврейську громаду Рогатина вшановано на місці сьогодні, і ми, єврейські нащадки, у такий спосіб…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2021/03/210320_ca_candle_1_hdr-1024x325.jpg)