Вчора ми з Джеєм та нашими друзями їздили до Рогатина, аби вшанувати 75-ту річницю остаточної нацистської акції, яка ліквідувала єврейське ґетто часів війни. Коли ми зібралися на північній братській могилі (на «водоканалі») біля меморіального знаку, спорудженого у 1998 р. євреями, які залишилися живі, та їх нащадками, родом з Рогатина, наш давній друг і помічник Рабин Колесник з Івано-Франківська прочитав молитву…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2018/06/180606_75yrs_01j_hdr.jpg)