Сьогодні ми повернулися до Рогатина, щоб вшанувати 77-му річницю знищення єврейської громади цього міста. На братській могилі часів війни, з 1942 р., що на південь від центру міста, ми прочитали молитву – Ель Малей Рахамім (אֵל מָלֵא רַחֲמִים, «Милостивий Боже») – за понад трьома тисячами євреїв, які стали жертвами першої смертельної «акції» німецької окупації в Рогатині, коли більшість представників місцевої…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2019/03/190320_3460_hdr.jpg)