Цього вечора ми отримали звістку від Алекса Денисенко, що він раніше того ж дня відвідав Рогатин і познайомився з Михайлом Воробцем, щоб оглянути кілька історичних ділянок міста задля проведення досліджень. В ході візиту пан Воробець поінформував Алекса, що біля церкви Святого Георгія і рогатинського клубу по вул. Шевченка, що на схід від центру міста, нещодавно були виявлені два уламки єврейських надгробків,…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2016/02/160216_DSC07087_fi.jpg)