Цього тижня я та Джей мали задоволення приєднатися до друзів і колег на заході, організованому Рогатинською центральною районною бібліотекою, в якому взяли участь вчителі, регіональні бібліотекарі, журналісти та інші мешканці міста. Був показаний документальний фільм 2021 року «Безголосся» про Голокост у Турці (Львівська область), який став відправною точкою для учасників заходу в широкій подальшій дискусії про дискримінацію, упередження та нетерпимість,…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2013/08/230810_news_100516_hdr-1024x325.jpg)