Вчора ми з Джеєм їздили з членом групи Алексом Денисенком на зустріч з директоркою Хесед-Ар’є у Львові Адою Діановою, щоб поговорити про можливість для її Музею прийняти в подарунок єврейські документи з Рогатина, які зібрав директор місцевої школи-інтернату. (Доля цієї рідкісної і важливої колекції документів з Рогатинського ґетто з часів нацистської окупації була однією з тем мого останнього звіту для…
![](https://rohatynjewishheritage.org/wp-content/uploads/2011/10/IMG_3050_fi.jpg)